Mūsų bendradarbystės erdvės

Co-Working Druskininkuose

Co-Working Druskininkuose. Ar ieškai erdvios ir patogios vietos darbui? Nori tiesiog atsipalaiduoti? Gal pabėgti nuo miesto šurmulio ir atrasti darbo vietą šalia gamtos? Visą tai rasi tik Tech Spa!

Tech Spa – išskirtinė bendradarbystės ir co-living vieta Druskininkuose. Mūsų erdvėse rasite patogius darbo stalus, ne vieną susitikimų kambarį, poilsio zoną, pilnai įrengtą virtuvę ir stogo terasą su gražia miesto panorama. Tikrai. Unikali vieta darbui ir pabėgimui nuo miesto šurmulio!

Co-Working Druskininkuose​

Co-Working Druskininkuose​.

Apie mus daugiau rasite apsilankę kitame puslapyje paspaudę mygtuką apačioje "Apie mus".

Co-Working Druskininkuose.

Tech Spa bendradarbystės erdvė yra apgalvotai sukurta siekiant skatinti kūrybiškumą ir produktyvumą. Tech Spa peržengia įprastą bendro darbo koncepciją, įtraukdama sveikatingumo elementus į savo aplinką. Erdvėje siūlomos jauninančios SPA paslaugos, treniruoklių salės ir sveikatingumo programos, leidžiančios nariams atsipalaiduoti ir pasikrauti darbo dienos metu. Šis unikalus darbo ir sveikatingumo derinys sukuria harmoningą pusiausvyrą ir skatina bendrą gerovę.

Be to, Tech Spa organizuoja įvairius renginius ir seminarus, kad palengvintų mokymąsi ir profesinį augimą. Šie susibūrimai suburia pramonės ekspertus, minčių lyderius ir verslininkus, skatina bendradarbiavimo ir keitimosi žiniomis bendruomenę. Nariai gali pasinaudoti kitų žiniomis ir plėsti savo tinklus, tuo pat metu nuolat informuodami apie naujausias technologijų pramonės tendencijas ir pokyčius.

Apie Tech Spa terasa pav 11.